Usługi -> radiestezyjne

Samopoczucie i zachowanie ludzi w pomieszczeniach zależą w dużej mierze od parametrów tzw. środowiska subtelnego - oddziaływań nie zawsze uznawanych przez naukę, ale rozpoznawanych przez radiestezję, bioenergoterapię, astrologię i inne dziedziny wiedzy niekonwencjonalnej. Przeważnie nie uświadamiamy sobie ani mocy ani konsekwencji działania tych energii na ludzi. Tymczasem odpowiednie środowisko subtelne może bardzo pomóc zamieszkującym je ludziom: dać lepszą koncentrację, ograniczyć zmęczenie, w znacznym stopniu wyeliminować negatywne emocje, a nawet wspomóc procesy zdrowienia organizmu.
Korzyści z dobrego środowiska subtelnego są wielorakie:
- W medycynie - wspomaga leczenie; znacząco pomaga ograniczyć lub zlikwidować objawy niektórych dolegliwości chronicznych lub sezonowych, np. fotodepresji,
- W biznesie - odpowiednie kształtowanie środowiska subtelnego ułatwia pozyskiwanie kontrahentów,
- W psychoterapii - wzmaga jej efektywność.


Niezwykle ważnym zdaniem radiestezji jest znalezienie właściwego miejsca pod budowę domu mieszkalnego lub budynku użytkowego. Postawienie budynku na terenie wolnym od skażeń natury subtelnej daje gwarancję zdrowia i dobrego samopoczucia mieszkańców lub użytkowników budynku.

Nowatorskie technologie opracowane w Laboratorium Energii Subtelnych we Wrocławiu umożliwiają modyfikację środowiska subtelnego w szerokim zakresie i w sposób kontrolowany, oparty na dokładnych pomiarach energii zastanych i na tej postawie projektowania i wykonywania remediów, neutralizatorów i odpromienników.
Laboratorium wykonuje usługi radiestezyjne posługując się swymi najnowocześniejszymi technologiami. Możliwe jest wykonanie ekspertyz zdalnych, na podstawie planów (mieszkań, domów, działek budowlanych) oraz zdjęć wykonanych przez Zmawiającego w miejscach badanych i przesłanych pocztą elektroniczną do Laboratorium.

Cena: 300 zł za badanie + ewentualna cena remediów

Jestem zainteresowany/a!