Usługi -> Doradztwo osobiste - life coaching

W Laboratorium można skorzystać z wysokiej jakości usług doradztwa osobistego. Taka porada przydaje się w sytuacjach, w których zawodzi wiedza zdroworozsądkowa i racjonalna - a to sytuacje we współczesnym świecie wcale nierzadkie.

Zastosowanie:

Więcej


Forma usługi:
Rozmowa osobista lub telefoniczna (ta ostatnia, jeśli w Polsce, to na koszt Laboratorium). W przypadku usług dla osób mieszkających za granicą proponujemy kontakt przez Skype'a. Nick jest Vladymir46 - proszę przed rozmową dodać ten kontakt do swoich skype'owych znajomych.
Możliwa jest także forma pisemna via e-mail (ok 3-4 str. znormalizowane). Na życzenie Klienta wydruk horoskopu. Obecnie dostępne są dwie wersje konsultacji: uproszczona (jedno pytanie, ok 15 min rozmowy, cena 50 PLN) oraz konsultacja pełna (bez limitu czasu i ilości pytań, cena 150 PLN). W ramach czegoś, co można by nazwać "obsługą posprzedażną" Klient ma prawo w ciągu dwu tygodni po pełnej konsultacji zadać 1 - 2 jeszcze pytania pomocnicze. Są one wliczone w opłatę za konsultację i nie wymagają dopłat. Wymagane dane: data, godzina, miejsce urodzenia, imiona z dokumentów, nazwisko; u mężatek nazwisko panieńskie i po mężu. Jeśli dla kogoś ważne jest imię z bierzmowania, trzeba je podać. Gdy w grę wchodzą osoby trzecie związane z pytaniami Klienta, warto mieć albo ich dane horoskopowe, albo możliwie najnowsze zdjęcia.

Cena konsultacji: 150 zł

Jestem zainteresowany/a!