Szkolenia -> Synchronizacja sfer świadomych i nieświadomych umysłu

Szkolenia odbywają się, jeśli zbierze się odpowiednia ilość chętnych – min 5 osób. Proszę śmiało dowiadywać się o szkolenia pocztą elektroniczną lub telefonicznie +48 501 349 844. Nawet, jeśli w chwili zadania pytania szkolenie nie będzie możliwe, adresy są przechowywane i – jeśli tylko zbierze się 5 osób – rozsyłamy wiadomość do wszystkich zainteresowanych. 

Wiadomości o szkoleniach dostępne sa także u Organizatorów

Ceny szkoleń są negocjowane (typowo 300 – 500) zł


Mózg jest najbardziej skomplikowanym i wrażliwym narządem w ciele człowieka. Poprawne jego działanie decyduje o postrzeganiu naszej rzeczywistości i umiejętności radzenia sobie w życiu. Jak to się dzieje, że jednym wszystko przychodzi łatwo, uczą się szybciej, twórczo rozwiązują problemy, potrafią korzystać ze swoich talentów, są bardziej inteligentni i zostają geniuszami? Uważamy, że na co dzień bardzo dobrze posługujemy się świadomością (lewa półkula mózgu). Z istnienia i funkcjonowania części nieświadomej (prawa półkula mózgu) na ogół nie zdajemy sobie sprawy. Obie półkule mózgu funkcjonują oddzielnie każda w swoim świecie. Prawa odpowiada za intuicję i odczucia, lewa jest siedliskiem logiki i intelektu. W stanie „normalnego” funkcjonowania łączność między nimi jest ograniczona. Stymulując odpowiednio fale mózgowe specjalnie przygotowaną muzyką i specyficznymi tonami (binaural beat), uzyskujemy w sposób świadomy obniżony stan aktywności mózgu (tzw. stan alfa, charakterystyczny dla relaksu lub głębszy - theta spotykany podczas medytacji). W konsekwencji obie półkule mózgowe zaczynają pracować w tym samym rytmie - zostają zsynchronizowane. Zapamiętywanie słów u ludzi zachodzi dzięki synchronizacji fal mózgowych w dwóch rejonach mózgu odpowiedzialnych za pamięć - donoszą o tym ostatnie badania niemieckich uczonych. Dodatkowy, dobroczynny wpływ procesu synchronizacji na organizm człowieka przejawia się w:

Naukowcy odkryli, że uznani w świecie geniusze korzystają w czasie procesów myślenia zarówno z logiki lewej, jak i wyobraźni prawej półkuli. Umożliwia to lepsza niż u innych synchronizacja półkul mózgowych. A synchronizacja lewej i prawej półkuli mózgowej sprzyja powstawaniu twórczych pomysłów, poprawie pamięci itp.

Korzyści z wprowadzania mózgu w stan alfa czy theta jest znacznie więcej. Dzieci od chwili narodzin prawie zawsze przebywają w stanie alfa dzięki temu w niesamowitym tempie przyswajają sobie wiedzę (uczą się mówić, chodzić i biegać, bawić się i mają cudowną wyobraźnię).

Synchronizacja sfer świadomych i nieświadomych umysłu jest nieocenioną pomocą w nauce rozwoju zdolności ekstrasensorycznych. Często zachęcamy osoby zainteresowane psychotroniką, aby swoją z nią przygodę zaczęły właśnie od szkolenia tu opisywanego

Jestem zainteresowany/a!