O nas -> ludzie

Sylwetki twórców i współpracowników

Z Laboratorium związana jest grupa współpracowników różnych specjalności będących uznanymi mistrzami w swoich dziedzinach - radiestezji, bioterapii, psioniki, astrologii, numerologii, psychometrii, fizyki, elektroniki itp.Obsada stała:Włodzimierz H. Zylbertal

Ur. 1960, założyciel Laboratorium. Filozof, astrolog, psychotronik, badacz i popularyzator tematyki "zjawisk paranormalnych", autor wielu książek i publikacji prasowych poświęconych tej dziedzinie. W latach 1992 - 2001 wykładowca astrologii, numerologii i ekofilozofii w Studium Edukacji Ekologicznej we Wrocławiu. Jest też wykładowcą podstaw psychotroniki w krakowskim Studium Psychotroniki im Juliana Ochorowicza.
Uznany i ceniony popularyzator astrologii i psychotroniki. Od wielu też lat aktywny współtwórca filozofii ekologicznej. Najważniejsze książki: „Kosmiczne źródła jaźni” (podręcznik astrologii, wyd. 1992), „Homo Divinatus” (teoretyczna rozprawa o sztukach wróżebnych, współautorstwo wraz z Katarzyną Kopias, wyd. 1998), „Liczby Losu liczby Człowieka” (podręcznik profesjonalnej numerologii, wyd. 1998, wznowienie 2000, wyd. drugie 2003), „Kosmiczny dar tożsamości” (poprawiony podręcznik astrologii, wyd. 1999), „Miejscem człowieka jest Ziemia” (wykłady z ekofilozofii, wyd I 2000, wyd II 2003), „Astrolog Obywatel” (2003). W latach 1998 – 1999 współpraca z miesięcznikiem „Wiedza Tajemna”, obecnie współpraca z „Czwartym Wymiarem”. Stałe publikacje w pismach ekologicznych („Kropla”, „Zielone Brygady”) i periodykach naukowych.

Twórca powstałej w Laboratorium i wciąż doskonalonej unikatowej metodologii pomiarowej energii subtelnych. W latach 2008 – 2010 opracował też technologię programowania pamięci materii, z powodzeniem wykorzystywaną w wielu dużych projektach.


Wojciech Drewniak

Ur. 1956, z zawodu elektronik (komputerowiec - programista), ezoteryk, psychotronik, jeden z założycieli (1992) a zarazem w latach 1992 – 2008 wykładowca biotroniki oraz psychometrii wrocławskiego Studium Edukacji Ekologicznej. W ramach materiałów wydawanych przez Studium wydał autorski skrypt „Podstawy Biotroniki”, zawierający unikatową wiedzę z tej dziedziny. Popularyzator i orędownik nowej wiedzy. W latach 1998 – 1999 współpracując z miesięcznikiem „Wiedza Tajemna”, opublikował cykl artykułów poświęconych transkomunikacji instrumentalnej i fenomenowi głosów z zaświatów.
Z racji swoich niekonwencjonalnych zainteresowań w roku 2004 wraz z Januszem Zagórskim produkuje dokumentalny materiał filmowy o polskim wynalazcy słynnego w kraju i na świecie zderzaka – Lucjanie Łągiewce pt.: „Geniusz z Kowar”.
Współtwórca i współorganizator wraz z Januszem Zagórskim pionierskich, popularno-naukowych sympozjów: „Energie Piramid” (1997 i 1998), „Apokalipsa 2000?” (1998). „Podróże w zaświaty” (1998), „Europejskie Dni Życia” (2005, wraz z fundacją „Feniks”), „Syndrom roku 2012” (2009).
W latach 1990 – 2007 dyrektor Centrum Terapii Naturalnej we Wrocławiu – pierwszej w Polsce placówki świadczącej profesjonalne usługi z zakresu radiestezji, bioenergoterapii i medycyny niekonwencjonalnej. W roku 1998 uzyskuje tytuł Czeladnika w Rzemiośle Radiestezja, a w 2004 tytuł Mistrza w zawodzie Bioenergoterapia. W ramach działań Centrum Terapii organizuje kursy radiestezji i bioenergoterapii przygotowujące do egzaminów zawodowych na czeladnika. Od kilku lat zasiada w komisji egzaminacyjnej Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej dla zawodu bioenergoterapia. W roku 2007 postanowieniem Zarządu Dolnośląskiej Izby Rzemieślniczej został odznaczony Dolnośląską Odznaką Rzemiosła.
Nauczyciel, praktyk i badacz technologii pracy z umysłem (synchronizacja półkul mózgowych) zapoczątkowanej przez Roberta A. Monroe. W latach 1986 – 1989 prowadził eksperymentalne badania i doświadczenia nad wpływem określonych sekwencji dźwięków na synchronizację pracy mózgu. W tym czasie zaczął prowadzić jedne z pierwszych w Polsce sesje synchronizacji półkul mózgowych.
W latach 1995 – 2000 wspólnie z Włodzimierzem H. Zylbertalem opracował podstawy nowoczesnych technik afirmacyjnych w oparciu o metody relaksacyjne połączone z synchronizacją półkulową mózgu.Współpracownicy:

Mariusz Tomaszewski – elektronika, zagadnienia wolnej energii

Robert Lorenc – zagadnienia wolnej energii, współpraca biznesowa